Розгромно-переможним вийшов 10-й тур ДЮФЛ України для команд “Полісся”.

Початок розгромам поклала старша команда ДЮСШ “Полісся” U-17, яка у домашньому матчі з вінницьким “Темпом” довго запрягала, але швидко поїхала. Підопічні Сергія Завалка підбирали ключі до воріт суперника протягом півгодини, зате швидко оформили два голи зусиллями Тетери й Дудка. Пропущений на початку другого тайму м’яч лише розізлив житомирян, які протягом другої 40-хвилинки ще шість разів вразили ворота “Темпу” голами на різний смак: підсумковий покер у Тетері, дублем відзначився Дудко, по голу оформили Шелягін і Березовський.

Молодшій команді ДЮСШ “Полісся” вдалося швидше розкрити захист вінничан. Так Колосюк і  Кулмалієв протягом десяти хвилин почергово розписались у воротах суперника, що дозволило житомирянам піти на перерву за комфортної переваги у два м’ячі. Початок другого тайму став для підопічних Юрія Воловня холодним душем, адже юнаки “Темпу” швидко відквитали два м’ячі. Нічийний рахунок тримався до кінця матчу, аж поки юнаки “Полісся” не отримали право на пенальті, який заробив Поліщук і реалізував Дмитренко-Батюта. А за декілька хвилин Поліщук увінчав контр-атаку голом і встановив остаточний результат матчу – 4:2 перемога юнаків “Полісся”.

Старша команда СДЮСШОР “Полісся” U-17 в гостях у луцького “Адреналіну” не залишила шансів супернику. Особливо ударно житомиряни провели 10-хвилинку всередині тайму, коли Яцина, Майтак і Ведута почергово розписались у воротах суперника. Однак, гості не зупинились на досягнутому й наприкінці тайму Яцина довів рахунок до 4:0. У другій половині матчу у воротах “Адреналіну” побувало ще три м’ячі у виконанні Яроцького і Яцини, який у підсумку оформив покер.

Куди важче дався матч проти “Адреналіну” молодшій команді СДЮСШОР “Полісся” U-15. У звітному матчі долю протистояння вирішив єдиний гол, який стався у дебюті другого тайму, коли захисник господарів зрізав м’яча у власні ворота після прострілу Яроша. У подальшому на важкому полі опоненти голів не забивали – мінімальна перемога житомирян, завдяки якій підопічні Ігоря Шумила й Андрія Словінського у турнірному заліку продовжують погоню за рівненською ДЮСШ “Верес”.

Наступний тур буде заключним в осінній частині ДЮФЛ України. Волею жеребу його команди ДЮСШ “Полісся” знову проведуть вдома, суперником житомирян буде луцький “Адреналін”. Натомість юнаки СДЮСШОР “Полісся” вкотре зіграють на виїзді, у суперниках костопільський “КОЛІФКС”. Про дату і час домашніх матчів команд ДЮСШ “Полісся” буде відомо пізніше, слідкуйте за анонсами на нашому сайті.