Вдруге у сезоні Костопіль сильніше Житомира – у виїзних матчах 11-го туру ДЮФЛ України команди СДЮСШОР “Полісся” U-17 і U-15 зазнали виїзних поразок з однаковим рахунком 0:1.

Старші юнаки “Полісся” пропустили м’яч вже на третій хвилині після прикрого рикошету, а тому часу для виправлення ситуації було вдосталь. Житомиряни одразу ж перехопили ініціативу й всередині першого тайму створили найреальніший момент для взяття воріт, коли одразу декілька гравців “Полісся” почергово опинялися на ударній позиції, однак нікому так і не вдалося заштовхати круглого у ворота господарів. У другому таймі підопічні Максима Зайнчковського і Володимира Мухіна продовжили тиснути на ворота суперника, але безуспішно – мінімальна поразка 0:1, яка відкинула житомирян на третю сходинку турнірної таблиці.

Молодша команда СДЮСШОР “Полісся” U-15 протягом першого тайму створила декілька гольових нагод, особливо гостро-атакувальним у житомирян вийшов стартовий відрізок матчу. Однак, через проблеми з реалізацією на перерву команди пішли за рахунку 0:0. У другій половині гри гості знову контролювали гру та пробити воротаря “КОЛІФКС” їм ніяк не вдавалося. Натомість господарі наприкінці матчу під час однієї зі своїх нечастих вилазок до воріт житомирян заробили право на штрафний, який завершився голом. Підопічні Ігоря Шумила й Андрія Словінського спробували врятувати бодай нічию, але безуспішно. Поразка хоча й залишила житомирян на другій сходинці у турнірній таблиці, дозволила ДЮСШ “Верес” збільшити відрив у турнірному заліку до шести очок.

Змагання першої ліги ДЮФЛ України поновляться вже весною 2020 року. Так на 4 квітня заплановано перенесений матч 11-го туру ДЮСШ “Полісся” – “Адреналін”, а 12-й тур буде зіграно 12 квітня 2020 року.