У вівторок, 25 лютого, юнаки СДЮСШОР “Полісся” U-17 зіграли стартовий матч на “Відкритому зимовому Кубку Житомира-2020”.

У першому турі суперником підопічних Сергія Завалка був житомирський “Дангард”. У першому таймі опоненти не надто балували глядачів, які зібрались на трибунах “Спартак Арени” гольовими моментами. Лише у другому таймі команди додали обертів в атаці, а під завісу гри нарешті “розмочили” рахунок – це гравець СДЮСШОР “Полісся” Віталій Розгон розписався у воротах “Дангарду”. Попри численні моменти, більше команди не забивали – мінімальна перемога юнаків СДЮСШОР “Полісся”.

СДЮСШОР “Полісся” U-17  – “Дангард” 1:0

25.02.2020 р. м. Житомир, “Спартак Арена”, 100 глядачів

Голи: В. Розгон (76)

Попередження: О. Данилівський (46) – немає

Наступний матч підопічні Сергія Завалка проведуть у суботу, 29 лютого, на “Спартак Арені” проти новоград-волинського “Звягеля”, початок матчу о 14:50.