Впевнену перемогу й мінімальну поразку здобули дівчата СДЮСШОР “Полісся” на зимовому турнірі з футболу серед дівчат 2003-2006 рр. н., який пройшов у коростенському залі ФОК 15 лютого.

Участь у змаганнях взяли десять команд з усієї області, які було розподілено на три групи. У своїй групі 2 підопічні Віктора Твардовського протистояли житомирському СК “Атлет” та команді Селянщинського спортивного ліцею. У першому матчі житомирянки завдяки хет-трику Варвари Козлюк, а також голам Софії Канакі й Валерії Орлінської обіграли СК “Атлет” з рахунком 5:3, однак у наступному матчі мінімально поступились Селянщинському спортивному ліцею. За додатковими показниками житомирянки не змогли пробитись до наступного етапу турніру, посівши у загальнокомандному списку п’яту сходинку.

Призери турніру

І місце – Житомирський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей

ІІ місце – ДЮСШ м. Овруч

ІІІ місце – СК «Атлет» (Житомир)

Привітав та нагородив призерів турніру серед дівчат 2003-2006 рр. н. виконавчий директор Житомирської обласної асоціації футболу Руслан Маєвський, який також анонсував проведення повноцінного жіночого чемпіонату області у квітні-червні 2020 р.