Новоград-Волинський “Звягель”, овруцький “Арсенал-ДЛГ”, житомирські “Дангард” і “Автомобіліст-Актив” будуть суперниками юнаків СДЮСШОР “Полісся” U-17 (тренер Сергій Завалко) на груповому етапі Відкритого зимового Кубку міста Житомира.

Загалом участь у турнірі візьмуть 11 команд, які розділені на групи «А» та «Б». Груповий етап пройде в одне коло, колективи, які займуть 1-2 сходинку турнірної таблиці вийдуть до 1/2 фіналу, інші команди розіграють місця 5-11. За підсумками “сліпого” жеребкування до групи «А» потрапили: “Мал” (Коростень), “Зоря” (Врублівка), ДЮФК “Жерм” (Черняхів), “Технічний ліцей” (Сали), “Купол-95” (Житомир), СК “Овруч”. У групі “Б” зіграють: “Звягель” (Новоград-Волинський), “Арсенал-ДЛГ” (Овруч), “Дангард” (Житомир), СДЮСШОР “Полісся” U-17 (Житомир), “Автомобіліст-Актив” (Житомир).

Усі матчі турніру, який проходить за підтримки Житомирського міського голови Сергія Сухомлина, відбудуться на “Спартак-Арені”. Стартує Відкритий зимовий Кубок міста Житомира у суботу, 22 лютого, об 11:00, свій перший матч на турнірі підопічні Сергія Завалка зіграють у вівторок, 25 лютого, проти “Дангарда”, початок о 18:30.

Відкритий зимовий Кубок міста Житомира, 1 тур

Субота, 22 лютого

11:00 «Звягель» – «Автомобіліст-Актив»

13:00 «Мал» – СК «Овруч»

Неділя, 23 лютого

14:00 «Зоря» – «Купол-95»

ДЮФК «Жерм» – «Технічний ліцей» – матч перенесено

«Арсенал-ДЛГ» пропускає тур

25 лютого, вівторок

18:30 СДЮСШОР «Полісся» U-17  – «Дангард»