29 серпня у Житомирі завершився ХІV відкритий турнір з футболу серед юнаків 2006 р. н., присвячений пам’яті заслуженого майстра спорту, заслуженого тренера України, першого президента ФФУ Віктора Максимовича Баннікова.

Турнір, який тривав два дні на “Спартак Арені”, зібрав чотири команди юнаків 2006 р. н.: новоград-волинський “Звягель”, коростенський “Мал”, рівненський “Верес” та СДЮСШОР “Полісся” (тренер Юрій Воловень). За підсумками турніру перше місце завоювали юнаки рівненського “Вересу”, срібло у “Звягеля”, бронзові нагороди здобули вихованці “Полісся”. Також оргкомітет визначив лауреатів турніру. Кращим гравцем ХІV меморіалу Баннікова було визнано Максима Яхонтова (“Верес”), кращим воротарем став голкіпер “Полісся” Тарас Шеремет.

Привітали та нагородили призерів змагань кубками, дипломами й медалями перший заступник голови Житомирської обласної федерації футболу Віктор Радушинський, заступник голови федерації Володимир Дорошенко та виконавчий директор федерації Руслан Маєвський.