Програючи по ходу гри, юнаки СДЮСШОР “Полісся” U-15 зуміли переломити хід матчу й святкували перемогу у першому стиковому матчі ДЮФЛ України.

Першу гру двоматчевої дуелі суперники почали з обережної розвідки, та з плином часу житомиряни заволоділи ініціативою. Однак, такий перебіг подій не завадив гостям заробити право на 11-метровий і успішно реалізувати його. Підопічні Максима Зайнчковського до перерви спробували відновити “статус кво”, але безуспішно. У другому таймі господарі додали обертів у атаці, втім, черкащани тримали оборону. Переломною стала заключна 5-хвилинка, протягом якої Яцина з Меліховим почергово розписались у воротах черкаської СДЮШОР – 2:1. Вольова перемога забезпечує юнакам “Полісся” перевагу в один м’яч перед матчем-відповіддю, який відбудеться 8 червня у Черкасах.