Шостий тур вищої ліги ДЮФЛ України вийшов для команд СДЮСШОР “Полісся” безпрограшним: три матчі за участі житомирян завершились внічию, а юнаки U15 здобули свою першу перемогу у Чемпіонаті.

Перемогу підопічним Юрія Воловня і Сергія Завалка забезпечили голи Миколи Колосюка і Тараса Гаєнка, а також надійна гра захисників на чолі з воротарем Шереметою. Натомість старша команда “Полісся” U17 хоча і відкрила рахунок у матчі – житомирянам вдався швидкий гол, невдовзі пропустила у відповідь. У другому таймі, почергово володіючи ініціативою, опоненти більше голів не забили – нічия 1:1.

У виїзних матчах, де юнаки “Полісся” протистояли ковалівському “Колосу”, суперники були куди щедрішими на голи. Так у матчі команд U16 ще у першому таймі було забито п’ять м’ячів, три з яких у активі житомирян Шипоша, Клімука і Бабійчука, однак втримати перемогу підопічні Ігоря Шумила і Андрія Словінського не зуміли – нічия 3:3.

За схожим сценарієм розгортались події у матчі команд U14: на влучні постріли Рибака і Круглова ковалівці також відповіли двома голами.

Часу на роботу над помилками у юнаків СДЮСШОР “Полісся” U17 та U15 обмаль, адже вже у середу, 14 жовтня, житомиряни прийматимуть однолітків ковалівського “Колоса” у рамках перенесених матчів четвертого туру, а на наступну неділю у житомирян заплановано ігри чергового, сьомого, туру вищої ліги ДЮФЛ України.