Дві перемоги, нічия і поразка – підсумки виступів команд СДЮСШОР “Полісся” у 5 турі вищої ліги ДЮФЛ України.

Ігровий день у Житомирі розпочали команди “Полісся” і “Десни” U16. Чернігівці не спасували перед натиском господарів й Галько всередині тайму відкрив рахунок, а за декілька хвилин Ковшун подвоїв перевагу “Десни”. Усі спроби житомирян переломити хід матчу закінчились невдачею, а наостанок Ковшун оформив дубль – 3:0 вдруге поспіль підопічні Ігоря Шумила і Андрія Словінського поступаються вдома.

Молодші команди СДЮСШОР “Полісся” та “Десни” U14 видали справжній футбольний трилер. Володіючи по ходу першого тайму беззаперечною ініціативою й змарнувавши низку моментів, житомиряни змушені були відіграватися після голу Лалуки. Підопічні Володимира Микитюка і Миколи Ткачука довго підбирали ключі до воріт гостей, та все ж зрівняли рахунок після влучного пострілу Рибака. Та на цьому капітан “Полісся” не зупинився: у компенсований арбітром час Владислав забив прямим ударом зі штрафного й тим самим приніс житомирянам вольову перемогу 2:1.

Перемогою завершився і виїзний матч юнаків СДЮСШОР “Полісся” U17 проти “Діназу”, три очки житомирянам принесли хет-трик Яцини, голи Майтака і Вієру. Натомість команди U15 у своєму протистоянні сильнішого не виявили – “суха” нічия 0:0. За підсумками 5 туру одразу три команди житомирян розташувались на третій позиції турнірного заліку: U17, U16 і U14, тоді як юнаки U15 з трьома очками посідають 8 сходинку своєї групи.