Повернення житомирського дитячого футболу у Вищу лігу ДЮФЛ України дозволить СДЮСШОР “Полісся” краще та ефективніше готувати футболістів, в тому числі і для головної команди міста – ФК “Полісся”. Про це у інтерв’ю Спортивному Житомиру розповів директор школи Володимир Дорошенко.

– Підвищення у класі – це більш напружені ігри кожного тижня. Для молодих гравців це важливо, бо лише у конкурентній боротьбі можна виростити дійсно сильних футболістів. Це дозволить школі більш ефективно виконати головне завдання – підготувати якомога більше вихованців для ФК “Полісся”.

– Як оцінюєте групу, де гратимуть житомиряни і які задачі стоятимуть перед нашими футболістами?

– Досить рівна група, багато команд ми знаємо, але готові до боротьби. Я думаю, ми не будемо “пасти задніх”, а вже з першого сезону будемо ставити лише максимальні завдання. Звісно, перш за все потрібно закріпитися у Вищій лізі,  я думаю, за рік, за два будемо ставити собі на меті вихід в Еліт-лігу.

– Хто тренуватиме команди, які гратимуть в ДЮФЛУ?

– У командах, які гратимуть в ДЮФЛУ, працюватимуть по два тренери. Головні тренери команд залишаються ті, що й були минулого сезону:

  • 2004 р.н. – чемпіони України в І лізі минулого року, тренер – Максим Зайнчковський;
  • 2005 р.н. – тренер Ігор Шумило;
  • 2006 р.н. – тренер Юрій Воловень;
  • 2007 р.н. – тренери Володимир Микитюк та Микола Ткачук.

– Як команди готуватимуться до сезону?

– Усі команди, які гратимуть в ДЮФЛУ десь через тиждень вийдуть з відпусток і почнуть планомірно готуватися до сезону, вибудовувати підготовчу програму, будуть проведені збори для кожної вікової групи. Також ми плануємо якомога більше товариських матчів зіграти перед початком сезону, старт якого заплановано 6 вересня. У нас буде достатньо часу, щоб якісно підготуватися.