Пропустивши по два м’ячі у кожному з таймів від однолітків “ДЮСШ-15”, гравці СДЮСШОР “Полісся” U19 зазнали поразки у стартовому матчі Чемпіонату України серед юніорів.

Кияни скористались неузгодженістю у захисті господарів вже на 8-й хвилині, а всередині тайму Тимко подвоїв перевагу “ДЮСШ-15”. Усі спроби підопічних Сергія Завалка і Юрія Стрихарчука перевернути гру ще у першому таймі виявились невдалими. У другій половині матчу гості грали по рахунку, що, втім, не завадило їм контролювати хід матчу. Наостанок Дмитро Березка ще двічі розпився у воротах СДЮСШОР “Полісся” й тим самим оформив підсумкову перемогу своєї команди 4:0.

Звитяга “ДЮСШ-15” вивела киян на перше місце в турнірній таблиці, перемоги у першому турі також здобули ФК “Любомир”, ФА “Арсенал”, “Локомотив” та “Зміна-Оболонь”. Єдина нічия була зафіксована у протистоянні “ДЮСШ-26” – КДЮСШ “Чемпіон”. Наступний матч у юніорському Чемпіонаті України житомиряни проведуть на виїзді – 16 вересня зіграють з ФК “Скайларк”.