У 20-му турі першості України серед юніорів U19 команда СДЮСШОР “Полісся” продовжила штампувати перемоги.

У середу, п’ятого травня, підопічні Сергія Завалка і Юрія Стрихарчука на виїзді протистояли столичній “ДЮСШ-26”. Вже у дебюті гри гості зусиллями Ведути повели у рахунку, а згодом Петро Савчук подвоїв перевагу “Полісся”. До всіх негараздів “ДЮСШ-26” додався ще й “гол у роздягальню”, автором якого став Мазур – 0:3 після першого тайму. У другій 45-хвилинці житомиряни обмежились одним забитим м’ячем у виконанні Олександра Савчука й натомість втримали свої ворота на замку. У підсумку, як і у матчі першого кола, юнаки СДЮСШОР “Полісся” здобули впевнену перемогу 4:0 над киянами.

Після 20 зіграних турів житомиряни за додатковими показниками посідають другу сходинку турнірної таблиці, але одразу три команди мають по 43 очки: “ДЮСШ-15”, СДЮСШОР “Полісся” і “Любомир”, які ведуть відчайдушну боротьбу за путівки до плей-офф турніру.