У виїзному матчі проти столичної “Ніки” найстарша команда СДЮСШОР “Полісся” здобула другу поспіль перемогу у першості України серед юніорів.

Житомиряни забезпечили собі комфортну перевагу у три м’ячі ще до середини тайму завдяки автоголу і влучним пострілам Петрука і Вієру. Згодом Меліхов реалізував пенальті, а “гол у роздягальню” господарям оформив Петрук – 0:5. У самому дебюті другого тайму свій автограф у воротах “Ніки” залишив Майтак, а крапку у погромі киян поставив Грибан – 7:0 друга поспіль перемога підопічних Максима Зайнчковського і Володимира Мухіна.

Перемога і +7 забитих м’ячів одразу ж позитивно позначились на турнірному становищі житомирян, які піднялися на другу сходинку турнірної таблиці з відставанням у два бали від лідируючого “Любомира”. Наступний матч команда СДЮСШОР “Полісся” U19 зіграє 6 жовтня, на “Спартак Арені” житомиряни прийматимуть київську “КДЮСШ-15”. Час початку матчу буде відомо пізніше, слідкуйте за анонсами на нашому сайті.