У п’ятницю, 20 грудня, у залі ФОК відбувся щорічний футбольний дитячий батл між командами СДЮСШОР «Полісся» та ФК «ІнБев» Junior (2009 р. н.), а також батл між командами ФК «Полісся» та ФК «ІнБев».

Традиційний щорічний футбольний батл між дитячими командами СДЮСШОР «Полісся» та «ІнБев» завершився нічиєю, з рахунком 4:4. Справжні емоцій, жага до перемоги, сльози радощів та розпачу, усе це неабияк захоплювало глядачів та самих маленьких гравців. За старання та чудову гру малеча отримала гарні подарунки. Цікавою була і гра дорослих футболістів, адже у поєдинку зустрілися футболісти ФК «Полісся», які грають на “великому” полі і команда футзалу ФК «ІнБев». На своїй території ФК «ІнБев» здобув впевнену перемогу з рахунком 5:1.

Проте ні гравці гравці ФК «Полісся», ні їхній тренер не засмутилися через програш, і чекають футзалістів на матч-реванш на великому футбольному полі: «Було цікаво отримати новий досвід, ми отримали можливість зіграти з футзалістами, подивитися на їхній рівень. Важкувато було, адже ми не пристосовані до такого покриття, ноги трохи їздили, але взагалі цікаво було. Думаю, якщо б ми провели кілька матчів у футзалі, тоді б ми точно дали гідний бій. Звичайно, ми хотіли б провести матч-реванш на великому полі, тоді буде все по-іншому», — каже гравець команди ФК «Полісся» Вадим Семчук.

Головний тренер ФК «Полісся» Анатолій Безсмертний таким святом задоволений, адже вважає, що це позитивно вплине на підростаюче покоління: «Будь-яке свято, яке організовується для дітей, це дуже правильно. Спорт потрібно популяризувати, щоб зростало нове здорове покоління. Якщо дітей будемо направляти в спортивні школи, а не до пивних ларьків, тоді буде здорова нація і покоління. Гра була доволі гарною. Так, ми сьогодні поступилися футзалістам з рахунком 1:5, але нам сподобалося, але головне, що сподобалося глядачам. Свято вдалося, тепер ми команду “ІнБев” чекаємо на великому полі».

Каріна Цимбалюк, Times.zt