Команда СДЮСШОР “Полісся” 2008 р. н. візьме участь у II Відкритому турнірі пам’яті Дмитра Рудя
Команда СДЮСШОР “Полісся” 2008 р. н. під керівництвом Валентина Юрковського позмагається за головний приз ІІ Відкритого турніру з футболу пам’яті Дмитра Рудя, який відбудеться у Житомирі 22-24 серпня.
Рішення щодо проведення футбольного турніру члени виконавчого комітету Житомирської міської ради прийняли 13 серпня. Турніру пам’яті Дмитра Рудя відбудеться протягом трьох днів – з 22 по 24 серпня, на житомирській “Спартак Арені”, участь у ньому візьмуть 8 команди: “Динамо” м. Мінськ, “Металіст” м. Харків, “Шахтар” м. Донецьк, “Карпати” м. Львів, “Верес” м. Рівне, “Буковина” м. Чернівці, ВОДЮСШ “Блохіна-Бєланова” м. Вінниця та СДЮСШОР “Полісся” м. Житомир. Організатори турніру: Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради, СДЮСШОР “Полісся” та Житомирська обласна асоціація футболу.
Програма змагань:
22 серпня
11:00 урочисте відкриття змагань
12:00 початок ігор
23 серпня
з 9:00 ігри у підгрупах
24 серпня
10:00 півфінальні ігри
17:00 гра за ІІІ місце
18:30 фінал
20:00 церемонія нагородження

Пам’ятаємо: Дмитро Сергійович Рудь народився 23 січня 1998 року у місті Житомирі. Дмитро ріс сиротою, з трьох років його виховували бабуся Людмила Володимирівна з дідусем Дмитром Олексійовичем. Навчався Дмитро в Житомирській загальноосвітній школі №20. Стрункий, красивий, фізично розвинений юнак любив спорт, особливо футбол. Після закінчення школи Дмитро вступив до Житомирського автомобільного коледжу Національного транспортного університету. Був одним із найкращих студентів, але після другого курсу добровільно пішов до армії на захист рідної України.
У 2016 році був направлений на два місяці у військовий учбовий центр «Десна», після нього потрапив до 503-го Окремого батальйону морської піхоти десантно-штурмової роти, де і проходив військову службу за контрактом. Дуже любив службу, слово «побратим» було для нього святим. У Дмитра була можливість навчатися у Львівський військовій академії, але він відмовився, бо поспішав на передову, до побратимів, бо як він вважав, саме там він потрібен. А там було справжнє пекло…
Горіло поле, підпалене сепаратистами, але хлопець не злякався, а першим кинувся його гасити, рятуючи бійців. Вогнем обпечені руки, ноги, все тіло, та він відмовився від госпіталізації, щоб бути поруч з друзями до кінця. Ще рани не встигли загоїтися на ньому, коли 16 травня 2018 року під н.п. Водяне Донецької області під час виконання бойового завдання смертю хоробрих загинув морпіх Рудь Дмитро. Перестало битися велике любляче серце справжнього Чоловіка, захисника такої любої ним України.
За виявлений героїзм Дмитра нагороджено орденом «За мужність» III ступеня (посмертно). 22 серпня 2019 року команди СДЮСШОР “Подлісся” та ДЮСШ “Бердичів” відкрили оновлену “Спартак Арена” фінальним матчем I турніру пам’яті Дмитра Рудя.