ДЮФЛ України U-16

Команда Ігор В Н П Р/М О ЧГ
1 Діназ (Вишгород) (2396) 8 6 2 0 41:6 20 0.000
2 Юність (Чернігів) (53) 8 4 2 2 16:21 14 0.000
3 ФА Арсенал (Київ) 7 3 3 1 18:5 12 0.000
4 Локомотив (Київ) (139) 8 3 3 2 7:11 12 0.000
5 Десна (Чернігів) (49) 7 3 2 2 15:7 11 0.000
6 Полісся (Житомир) (3) 8 3 2 3 12:14 11 0.000
7 Колос (Ковалівка) (2625) 7 1 5 1 14:13 8 0.000
8 КДЮСШ Чемпіон (Київ) (1953) 8 1 2 5 7:17 5 0.000
9 КОДЮСШ (Щасливе) (55) 7 1 2 4 7:20 5 0.000
10 Спарта-Київ (Київ) (30001367) 8 0 3 5 6:29 3 0.000
Гравець Команда Ігор Голи(Пен)
1 Тихонов Андрій Володимирович Діназ (Вишгород) (2396) 7 15(1)
2 Ковшун Денис Володимирович Десна (Чернігів) (49) 7 6(0)
3 Саленко Роман Олегович Діназ (Вишгород) (2396) 7 6(0)
4 Назаренко Нікіта Дмитрович Юність (Чернігів) (53) 5 5(0)
5 Пінчук Денис Дмитрович Діназ (Вишгород) (2396) 5 5(0)
6 Мажинський Олексій Русланович ФА Арсенал (Київ) 6 5(0)
7 Галько Дмитро Ігорович Десна (Чернігів) (49) 7 4(0)
8 Клімук Владислав Анатолійович Полісся (Житомир) (3) 7 3(1)
9 Тіщенко Віталій Віталійович ФА Арсенал (Київ) 6 3(2)
Господарі Результат Гості
Коло 1
Тур 1
Дата 06.09.2020
1 Десна (Чернігів) (49) 5:1 Спарта-Київ (Київ) (30001367)
2 КДЮСШ Чемпіон (Київ) (1953) 0:3 Діназ (Вишгород) (2396)
3 Локомотив (Київ) (139) 2:1 КОДЮСШ (Щасливе) (55)
4 Полісся (Житомир) (3) 4:0 Юність (Чернігів) (53)
Дата 04.11.2020
42 Колос (Ковалівка) (2625) ФА Арсенал (Київ)
Тур 2
Дата 13.09.2020
5 Спарта-Київ (Київ) (30001367) 3:3 Юність (Чернігів) (53)
6 КОДЮСШ (Щасливе) (55) 1:2 Полісся (Житомир) (3)
7 Діназ (Вишгород) (2396) 4:0 Локомотив (Київ) (139)
8 ФА Арсенал (Київ) 2:0 КДЮСШ Чемпіон (Київ) (1953)
9 Десна (Чернігів) (49) 1:1 Колос (Ковалівка) (2625)
Тур 3
Дата 20.09.2020
10 Колос (Ковалівка) (2625) 3:1 Спарта-Київ (Київ) (30001367)
11 КДЮСШ Чемпіон (Київ) (1953) 1:4 Десна (Чернігів) (49)
12 Локомотив (Київ) (139) 0:4 ФА Арсенал (Київ)
13 Полісся (Житомир) (3) 0:4 Діназ (Вишгород) (2396)
14 Юність (Чернігів) (53) 4:0 КОДЮСШ (Щасливе) (55)
Тур 4
Дата 27.09.2020
15 Спарта-Київ (Київ) (30001367) 0:2 КОДЮСШ (Щасливе) (55)
16 Діназ (Вишгород) (2396) 9:1 Юність (Чернігів) (53)
17 ФА Арсенал (Київ) 0:1 Полісся (Житомир) (3)
18 Десна (Чернігів) (49) 0:1 Локомотив (Київ) (139)
19 Колос (Ковалівка) (2625) 2:2 КДЮСШ Чемпіон (Київ) (1953)
Тур 5
Дата 04.10.2020
20 КДЮСШ Чемпіон (Київ) (1953) 1:1 Спарта-Київ (Київ) (30001367)
21 Локомотив (Київ) (139) 0:0 Колос (Ковалівка) (2625)
22 Полісся (Житомир) (3) 0:3 Десна (Чернігів) (49)
23 Юність (Чернігів) (53) 1:1 ФА Арсенал (Київ)
24 КОДЮСШ (Щасливе) (55) 1:10 Діназ (Вишгород) (2396)
Тур 6
Дата 11.10.2020
25 Спарта-Київ (Київ) (30001367) 0:7 Діназ (Вишгород) (2396)
26 ФА Арсенал (Київ) 1:1 КОДЮСШ (Щасливе) (55)
27 Десна (Чернігів) (49) 1:2 Юність (Чернігів) (53)
28 Колос (Ковалівка) (2625) 3:3 Полісся (Житомир) (3)
29 КДЮСШ Чемпіон (Київ) (1953) 1:3 Локомотив (Київ) (139)
Тур 7
Дата 18.10.2020
30 Локомотив (Київ) (139) 0:0 Спарта-Київ (Київ) (30001367)
31 Полісся (Житомир) (3) 1:2 КДЮСШ Чемпіон (Київ) (1953)
32 Юність (Чернігів) (53) 4:3 Колос (Ковалівка) (2625)
33 КОДЮСШ (Щасливе) (55) 1:1 Десна (Чернігів) (49)
34 Діназ (Вишгород) (2396) 2:2 ФА Арсенал (Київ)
Тур 8
Дата 25.10.2020
35 Спарта-Київ (Київ) (30001367) 0:8 ФА Арсенал (Київ)
36 КДЮСШ Чемпіон (Київ) (1953) 0:1 Юність (Чернігів) (53)
37 Локомотив (Київ) (139) 1:1 Полісся (Житомир) (3)
Дата 11.11.2020
48 Десна (Чернігів) (49) Діназ (Вишгород) (2396)
49 Колос (Ковалівка) (2625) КОДЮСШ (Щасливе) (55)
Тур 9
Дата 25.10.2020
38 Діназ (Вишгород) (2396) 2:2 Колос (Ковалівка) (2625)
Дата 31.10.2020
39 Локомотив (Київ) (139) Юність (Чернігів) (53)
Дата 01.11.2020
40 Полісся (Житомир) (3) Спарта-Київ (Київ) (30001367)
41 ФА Арсенал (Київ) Десна (Чернігів) (49)
Дата 18.11.2020
55 КОДЮСШ (Щасливе) (55) КДЮСШ Чемпіон (Київ) (1953)
Коло 2
Тур 10
Дата 08.11.2020
43 Спарта-Київ (Київ) (30001367) Десна (Чернігів) (49)
44 ФА Арсенал (Київ) Колос (Ковалівка) (2625)
45 Діназ (Вишгород) (2396) КДЮСШ Чемпіон (Київ) (1953)
46 КОДЮСШ (Щасливе) (55) Локомотив (Київ) (139)
47 Юність (Чернігів) (53) Полісся (Житомир) (3)
Тур 11
Дата 15.11.2020
50 Юність (Чернігів) (53) Спарта-Київ (Київ) (30001367)
51 Полісся (Житомир) (3) КОДЮСШ (Щасливе) (55)
52 Локомотив (Київ) (139) Діназ (Вишгород) (2396)
53 КДЮСШ Чемпіон (Київ) (1953) ФА Арсенал (Київ)
54 Колос (Ковалівка) (2625) Десна (Чернігів) (49)
Тур 18
Дата 16.05.2021
56 Спарта-Київ (Київ) (30001367) Полісся (Житомир) (3)
57 Юність (Чернігів) (53) Локомотив (Київ) (139)
58 КДЮСШ Чемпіон (Київ) (1953) КОДЮСШ (Щасливе) (55)
59 Колос (Ковалівка) (2625) Діназ (Вишгород) (2396)
60 Десна (Чернігів) (49) ФА Арсенал (Київ)
Тур 12
Дата
61 Спарта-Київ (Київ) (30001367) Колос (Ковалівка) (2625)
62 Десна (Чернігів) (49) КДЮСШ Чемпіон (Київ) (1953)
63 ФА Арсенал (Київ) Локомотив (Київ) (139)
64 Діназ (Вишгород) (2396) Полісся (Житомир) (3)
65 КОДЮСШ (Щасливе) (55) Юність (Чернігів) (53)
Тур 13
Дата
66 КОДЮСШ (Щасливе) (55) Спарта-Київ (Київ) (30001367)
67 Юність (Чернігів) (53) Діназ (Вишгород) (2396)
68 Полісся (Житомир) (3) ФА Арсенал (Київ)
69 Локомотив (Київ) (139) Десна (Чернігів) (49)
70 КДЮСШ Чемпіон (Київ) (1953) Колос (Ковалівка) (2625)
Тур 14
Дата
71 Спарта-Київ (Київ) (30001367) КДЮСШ Чемпіон (Київ) (1953)
72 Колос (Ковалівка) (2625) Локомотив (Київ) (139)
73 Десна (Чернігів) (49) Полісся (Житомир) (3)
74 ФА Арсенал (Київ) Юність (Чернігів) (53)
75 Діназ (Вишгород) (2396) КОДЮСШ (Щасливе) (55)
Тур 15
Дата
76 Діназ (Вишгород) (2396) Спарта-Київ (Київ) (30001367)
77 КОДЮСШ (Щасливе) (55) ФА Арсенал (Київ)
78 Юність (Чернігів) (53) Десна (Чернігів) (49)
79 Полісся (Житомир) (3) Колос (Ковалівка) (2625)
80 Локомотив (Київ) (139) КДЮСШ Чемпіон (Київ) (1953)
Тур 16
Дата
81 Спарта-Київ (Київ) (30001367) Локомотив (Київ) (139)
82 КДЮСШ Чемпіон (Київ) (1953) Полісся (Житомир) (3)
83 Колос (Ковалівка) (2625) Юність (Чернігів) (53)
84 Десна (Чернігів) (49) КОДЮСШ (Щасливе) (55)
85 ФА Арсенал (Київ) Діназ (Вишгород) (2396)
Тур 17
Дата
86 ФА Арсенал (Київ) Спарта-Київ (Київ) (30001367)
87 Діназ (Вишгород) (2396) Десна (Чернігів) (49)
88 КОДЮСШ (Щасливе) (55) Колос (Ковалівка) (2625)
89 Юність (Чернігів) (53) КДЮСШ Чемпіон (Київ) (1953)
90 Полісся (Житомир) (3) Локомотив (Київ) (139)