ДЮФЛ України U-15

Команда Ігор В Н П Р/М О ЧГ
1 ФА Арсенал (Київ) 7 7 0 0 17:7 21 0.000
2 Локомотив (Київ) (139) 8 6 1 1 16:6 19 0.000
3 Колос (Ковалівка) (2625) 8 4 0 4 9:15 12 0.000
4 КДЮСШ Чемпіон (Київ) (1953) 8 4 0 4 13:9 12 0.000
5 КОДЮСШ (Щасливе) (55) 7 3 3 1 21:7 12 0.000
6 Десна (Чернігів) (49) 7 3 2 2 13:7 11 0.000
7 Полісся (Житомир) (3) 8 2 3 3 8:10 9 0.000
8 Юність (Чернігів) (53) 8 2 1 5 12:19 7 0.000
9 Діназ (Вишгород) (2396) 8 1 2 5 6:13 5 0.000
10 Спарта-Київ (Київ) (30001367) 7 0 0 7 0:22 0 0.000
Гравець Команда Ігор Голи(Пен)
1 Білий Давид Віталійович КОДЮСШ (Щасливе) (55) 6 9(1)
2 Михеєв Денис Олексійович КОДЮСШ (Щасливе) (55) 6 8(0)
3 Бехванді Денис Локомотив (Київ) (139) 7 5(0)
4 Смик Владислав Васильович Десна (Чернігів) (49) 6 5(1)
5 Костусев Дмитро Геннадійович Локомотив (Київ) (139) 5 4(0)
6 Данніков Арсеній Олегович ФА Арсенал (Київ) 7 4(0)
7 Теренковський Денис Андрійович Десна (Чернігів) (49) 5 3(0)
8 Кулмалієв Тимур Сергійович Полісся (Житомир) (3) 6 3(0)
9 Денисенко Даніїл Юрійович ФА Арсенал (Київ) 7 3(0)
10 Гавриленко Олександр Дмитрович Локомотив (Київ) (139) 7 3(2)
Господарі Результат Гості
Коло 1
Тур 1
Дата 06.09.2020
1 Юність (Чернігів) (53) 1:1 Полісся (Житомир) (3)
2 КОДЮСШ (Щасливе) (55) 3:3 Локомотив (Київ) (139)
3 Діназ (Вишгород) (2396) 0:3 КДЮСШ Чемпіон (Київ) (1953)
4 ФА Арсенал (Київ) 3:2 Колос (Ковалівка) (2625)
5 Спарта-Київ (Київ) (30001367) 0:5 Десна (Чернігів) (49)
Тур 2
Дата 13.09.2020
6 Полісся (Житомир) (3) 1:1 Десна (Чернігів) (49)
7 Колос (Ковалівка) (2625) 1:0 Спарта-Київ (Київ) (30001367)
8 КДЮСШ Чемпіон (Київ) (1953) 2:3 ФА Арсенал (Київ)
9 Локомотив (Київ) (139) 2:0 Діназ (Вишгород) (2396)
10 Юність (Чернігів) (53) 1:5 КОДЮСШ (Щасливе) (55)
Тур 3
Дата 20.09.2020
11 КОДЮСШ (Щасливе) (55) 5:0 Полісся (Житомир) (3)
12 Діназ (Вишгород) (2396) 1:3 Юність (Чернігів) (53)
13 ФА Арсенал (Київ) 2:0 Локомотив (Київ) (139)
14 Спарта-Київ (Київ) (30001367) 0:1 КДЮСШ Чемпіон (Київ) (1953)
15 Десна (Чернігів) (49) 3:0 Колос (Ковалівка) (2625)
Тур 4
Дата 27.09.2020
16 КДЮСШ Чемпіон (Київ) (1953) 2:0 Десна (Чернігів) (49)
17 Локомотив (Київ) (139) 2:0 Спарта-Київ (Київ) (30001367)
18 Юність (Чернігів) (53) 1:3 ФА Арсенал (Київ)
19 КОДЮСШ (Щасливе) (55) 0:0 Діназ (Вишгород) (2396)
Дата 14.10.2020
30 Полісся (Житомир) (3) 3:0 Колос (Ковалівка) (2625)
Тур 5
Дата 04.10.2020
20 Діназ (Вишгород) (2396) 0:0 Полісся (Житомир) (3)
21 ФА Арсенал (Київ) 2:1 КОДЮСШ (Щасливе) (55)
22 Спарта-Київ (Київ) (30001367) 0:3 Юність (Чернігів) (53)
23 Десна (Чернігів) (49) 1:3 Локомотив (Київ) (139)
24 Колос (Ковалівка) (2625) 1:0 КДЮСШ Чемпіон (Київ) (1953)
Тур 6
Дата 11.10.2020
25 Полісся (Житомир) (3) 2:0 КДЮСШ Чемпіон (Київ) (1953)
26 Локомотив (Київ) (139) 4:0 Колос (Ковалівка) (2625)
27 Юність (Чернігів) (53) 0:2 Десна (Чернігів) (49)
28 КОДЮСШ (Щасливе) (55) 6:0 Спарта-Київ (Київ) (30001367)
29 Діназ (Вишгород) (2396) 0:2 ФА Арсенал (Київ)
Тур 7
Дата 18.10.2020
31 ФА Арсенал (Київ) 2:1 Полісся (Житомир) (3)
32 Спарта-Київ (Київ) (30001367) 0:4 Діназ (Вишгород) (2396)
33 Десна (Чернігів) (49) 1:1 КОДЮСШ (Щасливе) (55)
34 Колос (Ковалівка) (2625) 2:1 Юність (Чернігів) (53)
35 КДЮСШ Чемпіон (Київ) (1953) 0:1 Локомотив (Київ) (139)
Тур 8
Дата 25.10.2020
36 Полісся (Житомир) (3) 0:1 Локомотив (Київ) (139)
37 КДЮСШ Чемпіон (Київ) (1953) 5:2 Юність (Чернігів) (53)
Дата 04.11.2020
43 ФА Арсенал (Київ) Спарта-Київ (Київ) (30001367)
Дата 11.11.2020
49 КОДЮСШ (Щасливе) (55) Колос (Ковалівка) (2625)
50 Діназ (Вишгород) (2396) Десна (Чернігів) (49)
Тур 9
Дата 25.10.2020
38 Колос (Ковалівка) (2625) 3:1 Діназ (Вишгород) (2396)
Дата 31.10.2020
39 Локомотив (Київ) (139) Юність (Чернігів) (53)
Дата 01.11.2020
40 Спарта-Київ (Київ) (30001367) Полісся (Житомир) (3)
41 Десна (Чернігів) (49) ФА Арсенал (Київ)
42 КДЮСШ Чемпіон (Київ) (1953) КОДЮСШ (Щасливе) (55)
Коло 2
Тур 10
Дата 08.11.2020
44 Полісся (Житомир) (3) Юність (Чернігів) (53)
45 Локомотив (Київ) (139) КОДЮСШ (Щасливе) (55)
46 КДЮСШ Чемпіон (Київ) (1953) Діназ (Вишгород) (2396)
47 Колос (Ковалівка) (2625) ФА Арсенал (Київ)
48 Десна (Чернігів) (49) Спарта-Київ (Київ) (30001367)
Тур 11
Дата 15.11.2020
51 Десна (Чернігів) (49) Полісся (Житомир) (3)
52 Спарта-Київ (Київ) (30001367) Колос (Ковалівка) (2625)
53 ФА Арсенал (Київ) КДЮСШ Чемпіон (Київ) (1953)
54 Діназ (Вишгород) (2396) Локомотив (Київ) (139)
55 КОДЮСШ (Щасливе) (55) Юність (Чернігів) (53)
Тур 17
Дата 09.05.2021
56 Локомотив (Київ) (139) Полісся (Житомир) (3)
57 Юність (Чернігів) (53) КДЮСШ Чемпіон (Київ) (1953)
58 Колос (Ковалівка) (2625) КОДЮСШ (Щасливе) (55)
59 Десна (Чернігів) (49) Діназ (Вишгород) (2396)
60 Спарта-Київ (Київ) (30001367) ФА Арсенал (Київ)
Тур 12
Дата
61 Полісся (Житомир) (3) КОДЮСШ (Щасливе) (55)
62 Юність (Чернігів) (53) Діназ (Вишгород) (2396)
63 Локомотив (Київ) (139) ФА Арсенал (Київ)
64 КДЮСШ Чемпіон (Київ) (1953) Спарта-Київ (Київ) (30001367)
65 Колос (Ковалівка) (2625) Десна (Чернігів) (49)
Тур 13
Дата
66 Колос (Ковалівка) (2625) Полісся (Житомир) (3)
67 Десна (Чернігів) (49) КДЮСШ Чемпіон (Київ) (1953)
68 Спарта-Київ (Київ) (30001367) Локомотив (Київ) (139)
69 ФА Арсенал (Київ) Юність (Чернігів) (53)
70 Діназ (Вишгород) (2396) КОДЮСШ (Щасливе) (55)
Тур 14
Дата
71 Полісся (Житомир) (3) Діназ (Вишгород) (2396)
72 КОДЮСШ (Щасливе) (55) ФА Арсенал (Київ)
73 Юність (Чернігів) (53) Спарта-Київ (Київ) (30001367)
74 Локомотив (Київ) (139) Десна (Чернігів) (49)
75 КДЮСШ Чемпіон (Київ) (1953) Колос (Ковалівка) (2625)
Тур 15
Дата
76 КДЮСШ Чемпіон (Київ) (1953) Полісся (Житомир) (3)
77 Колос (Ковалівка) (2625) Локомотив (Київ) (139)
78 Десна (Чернігів) (49) Юність (Чернігів) (53)
79 Спарта-Київ (Київ) (30001367) КОДЮСШ (Щасливе) (55)
80 ФА Арсенал (Київ) Діназ (Вишгород) (2396)
Тур 16
Дата
81 Полісся (Житомир) (3) ФА Арсенал (Київ)
82 Діназ (Вишгород) (2396) Спарта-Київ (Київ) (30001367)
83 КОДЮСШ (Щасливе) (55) Десна (Чернігів) (49)
84 Юність (Чернігів) (53) Колос (Ковалівка) (2625)
85 Локомотив (Київ) (139) КДЮСШ Чемпіон (Київ) (1953)
Тур 18
Дата
86 Полісся (Житомир) (3) Спарта-Київ (Київ) (30001367)
87 ФА Арсенал (Київ) Десна (Чернігів) (49)
88 Діназ (Вишгород) (2396) Колос (Ковалівка) (2625)
89 КОДЮСШ (Щасливе) (55) КДЮСШ Чемпіон (Київ) (1953)
90 Юність (Чернігів) (53) Локомотив (Київ) (139)