Найближчої неділі, 13 вересня, команди СДЮСШОР “Полісся” відіграють матчі другого туру вищої ліги ДЮФЛ України.

Цього разу вдома зіграють юнаки U17 та U15, які на “Спартак Арені” прийматимуть команди чернігівської “Десни”, тоді як команди житомирян U16 та U14 вирушать до с. Щасливе на матчі з “КОДЮСШ”. Відповідно до вимог тимчасового медичного протоколу, затвердженого виконкомом ДЮФЛ України, матчі будуть проходити без глядачів. Однак, за грою вихованців СДЮСШОР “Полісся” можна буде спостерігати в онлайні на нашому сайті.

12:00 U-17 СДЮСШОР “Полісся” – “Десна”

14:30 U-15 СДЮСШОР “Полісся” – “Десна”