Дві команди дівчат СДЮСШОР “Полісся” візьмуть участь в обласному турнірі
Протягом суботи-неділі, 9-10 жовтня, на запасному полі “Спартак Арени” одразу дві команди дівчат СДЮСШОР “Полісся” розпочнуть боротьбу в обласному турнірі серед дівочих та жіночих команд.
Змагання проходитимуть у двох вікових категоріях: WU-15 (2006-2007 рр. н.) та WU-13 (2008 р. н. і молодші) , за коловою системою згідно календаря, визначеного жеребкуванням. Відповідно до регламенту турніру команди WU-13 і WU-15 зіграють два тайми по 25 хвилин у форматі 9×9 зі зворотними замінами.
Розклад матчів першого ігрового уік-енду:
9 жовтня
14:00 СДЮСШОР “Полісся” – Новоград WU-15
15:10 Пулини – СДЮСШОР “Полісся” WU-13
16:20 Бердичів – Новоград WU-15
10 жовтня
14:00 Любар – Коростень WU-13
15:10 Бердичів – СДЮСШОР “Полісся” WU-15
16:20 СДЮСШОР “Полісся” – Любар WU-13