Через збільшення кількості хворих дітей вихованці спортивних шкіл перейшли на дистанційні заняття. Журналісти Житомир.info дізнавалися як у таких умовах тренуються дівчата СДЮСШОР “Полісся”.

Тренер команди дівчат Віктор Твардовський розповідає: надсилають у спільну групу набір вправ, і дівчата самостійно вирішують, як їх виконати. У групі у «Вайбер» між тренером та футболістками відбувається активний обмін інформацією. Там вони обговорюють, яке повинне бути навантаження, як правильно харчуватися та як займатися в домашніх умовах, аби не травмуватися. За словами тренера, дівчата виконують завдання сумлінно.

Коли діти зможуть повернутися до тренування у свої спортивні школи, поки не відомо.