Як буде виглядати оновлений стадіон “Спартак”. Відео
26 квітня міський голова Сергій Сухомлин та в. о. директора КП «Облархпроект» Сергій Руденко презентували проект реконструкції стадіону «Спартак».
«Загальна вартість реконструкції стадіону «Спартак» за оцінкою спеціалістів і проектантів становить у межах 25 млн грн. У цьому році з міського бюджету на перший етап реконструкції вже виділено 10 млн грн», – сказав міський голова і зазначив, реконструкція стадіону буде проходити у декілька черг.
«Що для нас є пріоритетом. З минулого року фактично нам передана дитяча спортивна школа і для нас дуже важливо дати можливість дітям повноцінно займатися спортом, повноцінно займатися футболом. Тому у першу чергу ми будемо робити реконструкцію полів, реконструкцію бігових доріжок, освітлення, тренувальні поля, огорожу – все, що пов’язано з тренувальним процесом. Ми довго обговорювали, яке поле робити, як проводити реконструкцію поля. І спеціалісти, і директор школи, і тренери зупинилися на полі зі штучним покриттям. Зрозуміло, що хотілося б мати натуральну траву на полі, але саме для тренувального процесу у першу чергу поля з натуральним трав’яним покриттям мають ряд обмежень. Зокрема, після кожної гри необхідно декілька днів дати полю відпочинок, необхідний складний догляд за полем і діти не зможуть повноцінно займатися на цьому полі. Вийде, що ми зробимо дорогий проект, на якому діти будуть займатися 10 чи 15% часу. Поле зі штучним покриттям за вимогами другої ліги, на яку ми заявляємося у цьому році, відповідає усім вимогам. Для другої ліги матчі можна проводити, тому ми зупинилися на штучному покритті», – розповів Сергій Сухомлин.
Також Сергій Іванович розповів, що упродовж реконструкції буде проведена заміна освітлення та бігових доріжок, а також планується облаштувати окремий вхід та парковку. В. о. директора КП «Облархпроект» Сергій Руденко продемонстрував, як виглядатиме стадіон після реконструкції, розповів, що «Спартак» огородять металевою сіткою, а над трибунами зведуть 8-метровий навіс, який захищатиме глядачів від сонця.
За матеріалами Житомир.info