2017 рік: звіт від СДЮСШОР “Полісся”. ФОТО
18 січня у Житомирській обласній філармонії ім. Святослава Ріхтера підбили підсумки діяльності СДЮСШОР з футболу “Полісся” у 2017 році.
Виконуючий обов’язки директора школи Микола Скримінський вважає, що цей рік став для закладу дуже вдалим, адже було чимало перемог, а поразки зробили тільки сильнішими. Він розповів, чим жила СДЮСШОР у минулому році та які досягнення здобули вихованці школи.

