Четверту перемогу поспіль здобула найстарша команда СДЮСШОР “Полісся” U19 – у 18 турі першості України серед юніорів підопічні Сергія Завалка і Юрія Стрихарчука на виїзді здолали столичний “Локомотив”.

Попри статус виїзного матчу, у звітній грі житомиряни почувались господарями. Так на 27-й хвилині Тетера вивів “Полісся” вперед, всередині другого тайму Кузьменко подвоїв перевагу гостей, а за десять хвилин Ведута втретє засмутив воротаря “Локомотива”. Здобувши комфортну перевагу у три м’ячі, житомиряни дозволили собі розслабитись, чим одразу ж скористався захисник “Локомотива” Якимов – 1:3 підсумкова перемога юнаків СДЮСШОР “Полісся”.

Конкуренти житомирян у боротьбі за топ-3 свої матчі виграли, а тому за підсумками звітного туру розстановка сил наверху турнірної таблиці не змінилась: “Любомир” лідирує з відривом у три бали, друге-третє місце ділять “ДЮСШ-15” і СДЮСШОР “Полісся”.