Гол Варвари Козлюк приносить дівочій команді СДЮСШОР “Полісся” перемогу над костопільським “Ліцеєм” у дебютному матчі Чемпіонату України WU-16.

На житомирській “Спартак Арені” гості почувались повноправними господарками й зі стартових хвилин гри захопили ініціативу. Втім, попри чималу кількість гольових нагод, воротар “Полісся” Калінчук грала впевнено й щоразу рятувала свою команду. Апогеєм старань голкіпера полісянок став відбитий 11-метровий у другому таймі, а вже за декілька хвилин вихованки Віктора Твардовського провели контр-атаку, на вістрі якої опинилась Козлюк – 1:0. Після пропущеного м’яча гравчині “Ліцея” заграли з подвійним завзяттям, однак захист житомирянок з тиском опонента впорався – важлива домашня перемога дівчат СДЮСШОР “Полісся”.

Вже найближчої суботи, 5 червня, на дівочу команду СДЮСШОР “Полісся” очікує черговий матч на “Спартак Арені” – протистояння зі збірною Тернопільської області. Про час проведення матчу буде відомо пізніше, слідкуйте за анонсами на нашому сайті.