Розгромною поразкою завершився для дівчат СДЮСШОР “Полісся” перший матч 1/4 фіналу Чемпіонату України WU-16, у якому житомирянки на “Спартак Арені” приймали “Ладомир” з Володимира-Волинського.

Підопічні Віктора Твардовського почали матч першим номером і впродовж стартових 15 хвилин мали декілька нагод для взяття воріт. Однак гості успішно стримали натиск житомирянок і всередині тайму відкрили рахунок у матчі, а до перерви ще двічі вразили ворота СДЮСШОР “Полісся”. У другій половині гри житомирянки нічого не зуміли протиставити супернику, тоді як вихованки “Ладомира” не збавляли обертів й у підсумку забили ще шість м’ячів.

Матч-відповідь 1/4 фіналу Чемпіонату України WU-16 команди проведуть наступного вівторка, 7 вересня. Дівчата СДЮСШОР “Полісся” вирушать до Нововолинська (Волинська обл.), матч заплановано на 14:00.