Протягом 18-19 серпня у Бердичеві відбувся III міжобласний турнір з футболу серед дівчат 2006-2007 рр. нар. пам’яті Заслуженого працівника фізичної культури та спорту України, відомого бердичівського футболіста та тренера Володимира Керносенка. Участь у змаганнях брали участь три команди: “Ліцей” (Костопіль, Рівненська область), СДЮСШОР “Полісся” (Житомир) та “ДЮСШ-БЛІСП” (Бердичів).

Опісля церемонії відкриття, 18 серпня, на стадіоні “Прогрес» розпочалися футбольні баталії. Згідно регламенту змагань команди зіграли у два кола. У перший день турніру дівчата СДЮСШОР “Полісся” під керівництвом Віктора Твардовського здобули дві перемоги, наступного дня зазнали двох поразок й з шістьма очками посіли друге місце, перше місце вибороли дівчата “Ліцею” (Костопіль), третє у “ДЮСШ-БЛІСП” (Бердичів).

По завершенню фінального матчу відбулася урочиста церемонія нагородження, яку провели виконавчий директор Житомирської обласної асоціації футболу Руслан Маєвський, начальник відділу молоді та спорту Бердичівського міської ради Лілія Березовенко та учень Володимира Керносенка Олександр Подгорчук.

Команда-переможець та команди-призери отримали Кубки, медалі, дипломи та футбольні м’ячі. Організаційним комітетом турніру було визначено кращих гравчинь у складі кожної команди. У команді СДЮСШОР “Полісся” – Валерія Орлинська, “ДЮСШ-БЛІСП” –  Марія Ягущин, “Ліцей” – Христина Масловська,

Також були визначені краща воротар та гравчиня турніру, вони отримали статуетки, грамоти та футбольні м’ячі. Кращою гравчинею турніру було визнано вихованку СДЮСШОР “Полісся” Варвару Козлюк, кращим воротарем турніру стала гравець команди “Ліцей” Вікторія Носова.