Група вихованців СДЮСШОР “Полісся” U14-U15 разом із батьками успішно дісталася до німецького міста Кенігштайн.

Завдяки тісній співпраці мера міста Кенігштайн та закордонних друзів школи, юнаки “Полісся” зможуть проводити повноцінний навчально-тренувальний процес під керівництвом нашого тренера Віктора Твардовського. Директор СДЮСШОР “Полісся” Володимир Дорошенко розповідає – це перша така відправка цілої групи футболістів з батьками.

“Я звернувся до своїх друзів у Берліні і вони мені повідомили, що Берлін повністю зайнятий і варіантів не буде. Тоді знайшли людину з Франкфурта, яка працює там у федерації футболу і вона допомогла нам” — розповів директор СДЮСШОР «Полісся» Володимир Дорошенко. Цим автобусом поїхала 31 людина: 19 футболістів, їхні батьки і тренер.