Календар і результати зіграних матчів зимового турніру з футболу
Традиційний відкритий зимовий турнір з футболу серед команд КФК міста і області, збірних команд ЖДЮСШ з футболу «Полісся» старших вікових груп.
Група А | ||
Команда | Місто | Очки |
«Фортуна» | Андрушівка | 12 |
«Танкіст» | Новогуйвінськ | 12 |
«Дангард» | Житомир | 10 |
ЖДЮСШ (97-98) | Житомир | 6 |
«Пак-Трейд» | Висока Піч | 2 |
«Будстудія» | Житомир | 1 |
Група Б | ||
Команда | Місто | Очки |
ТОВ «Технічний ліцей» | Черняхів | 12 |
«Полісся» | Житомир | 9 |
«Моноліт» | Козятин | 9 |
«Ветерани футболу» | Житомир | 7 |
ЖДЮСШ (99) | Житомир | 4 |
«Колос» | Житомир | 3 |
Головний суддя змагань: В.А. Дорошенко
І тур 16.01.16 |
|||
9.30 |
Фортуна |
5:0 |
ЖДЮСШ (97-98) |
10.45 |
Пак-Трейд |
1:1 |
Будстудія |
12.00 |
ТОВ “Технічний ліцей” |
2:3 |
Моноліт |
13.15 |
Танкіст |
1:0 |
Дангард |
14.30 |
Полісся |
3:0 |
ЖДЮСШ (99) |
ІI тур 23.01.16 |
|||
9.30 |
Фортуна |
3:0 |
Пак-Трейд |
10.45 |
Ветерани футболу |
0:3 |
ТОВ «Технічний ліцей» |
12.00 |
Будстудія |
1:5 |
Танкіст |
13.15 |
Моноліт |
1:2 |
Полісся |
14.30 |
ЖДЮСШ (99) |
2:1 |
Колос |
15.45 |
ЖДЮСШ (97-98) |
0:1 |
Дангард |
ІII тур 30.01.16 |
|||
9.30 |
Танкіст |
2:5 |
Фортуна |
10.45 |
Ветерани футболу |
10:2 |
Полісся |
12.00 |
Пак-Трейд |
0:4 |
ЖДЮСШ (97-98) |
13.15 |
Дангард |
4:3 |
Будстудія |
14.30 |
ЖДЮСШ (99) |
0:4 |
Моноліт |
15.45 |
Колос |
1:3 |
ТОВ «Технічний ліцей» |
ІV тур 06.02.16 |
|||
9.30 |
Фортуна |
0:1 |
Дангард |
10.45 |
Будстудія |
1:2 |
ЖДЮСШ (97-98) |
12.00 |
Пак-Трейд |
1:3 |
Танкіст |
13.15 |
ТОВ «Технічний ліцей» |
4:1 |
Полісся |
14.30 |
Ветерани футболу |
2:2 |
ЖДЮСШ (99) |
15.45 |
Моноліт |
1:4 |
Колос |
V тур 13.02.16 |
|||
9.30 |
Фортуна |
1:0 |
Будстудія |
10.45 |
Ветерани футболу |
1:3 |
Моноліт |
12.00 |
Танкіст |
+:- |
ЖДЮСШ (97-98) |
13.15 |
Дангард |
1:1 |
Пак-Трейд |
14.30 |
Колос |
2:5 |
Полісся |
15.45 |
ТОВ «Технічний ліцей» |
4:0 |
ЖДЮСШ (99) |
Пропущена гра І туру |
Ветерани футболу |
1:0 |
Колос |
20.02.16 |
|||
Півфінал |
|||
9.30 |
Фотруна |
+:- |
Полісся |
Матч за 7-8 місце |
|||
10.45 |
Ветерани футболу |
3:5 |
ЖДЮСШ (97-98) |
Півфінал |
|||
12.00 |
Танкіст |
2:0 |
ТОВ Техн. Ліцей |
Матч за 11-12 місце |
|||
13.15 |
Будстудія |
0:9 |
Колос |
Матч за 9-10 місце |
|||
14.30 |
Пак-Трейд |
0:2 |
ЖДЮСШ (99) |
Матч за 5-6 місце |
|||
15.45 |
Дангард |
+:- |
Моноліт |
27.02.16 |
|||
Матч за 3-4 місце |
|||
10.30 |
ТОВ Техн. Ліцей |
-:- |
Полісся |
Фінал |
|||
12.00 |
Танкіст |
-:- |
Фортуна |