З 28 по 30 серпня на двох стадіонах міста Бердичева: «Прогресі» та «Шкірянику», відбувся Всеукраїнський турнір з футболу серед юнаків 2003 року народження на призи Почесного громадянина міста Бердичева, відомого футболіста та тренера Леоніда Степановича Копитка.

Участь у змаганнях взяли вісім команд з двох областей України: Житомирської та Вінницької, які були поділені на дві групи. До групи «А» увійшли: ДЮСШ Бердичів, ДЮСШ (Коростень), ВОДЮСШ Блохіна-Бєланова (Вінниця)-2004 та СДЮСШОР «Полісся» (тренер Сергій Завалко). До групи «Б» увійшли: ДЮСШ-АІК (Чуднів), ДЮСШ «Жерм» (Черняхів), ВОДЮСШ Блохіна, Бєланова (Вінниця) – 2003 та ДЮСШ Бердичів – 2002.

Вирішальні матчі турніру відбулись 30 серпня. У грі за третє місце зустрілися ДЮСШ Бердичів та ДЮСШ-АІК (Чуднів). У основний час гри була зафіксована нічия 1:1, а у серії післяматчевих пенальті «фортуна» посміхнулася команді з Чуднова, яка стала бронзовим призером турніру. У фінальному поєдинку зустрілися переможці груп «А» та «Б»: команди СДЮСШОР «Полісся» та ВОДЮСШ Блохіна-Бєланова (Вінниця) – 2003. Основний час гри не виявив переможця 1:1, а у серії післяматчевих пенальті влучнішими були футболісти з Житомира, які здобули перемогу у турнірі.

По завершенню драматичного фінального матчу відбулася церемонія нагородження. У ній взяли участь: перший заступник Бердичівського міського голови Роман Левицький, начальник відділу фізичної культури та спорту Бердичівського міськвиконкому Ігор Марченко, помічник народного депутата України Богдана Кицака Тетяна Алєксєєва, почесний громадянин міста Бердичева, ветеран бердичівського футболу Леонід Копитко, депутат Бердичівської міської ради Володимир Левандовський та голова Бердичівської міської федерації футболу Олександр Подгорчук.

Команда-переможець та команди-призери отримали Кубки, медалі та дипломи. Команда-переможець турніру та команда ДЮСШ Бердичів отримали по футбольному м’ячу. Призи для нагородження були надані Житомирською обласною федерацією футболу та новообраним народним депутатом України Богданом Кицаком.

Також організаційним комітетом змагань було визнано кращих гравців турніру по амплуа та кращих гравців у складі кожної команди. Кращими гравцями у командах стали:

  • Нікіта Чупрін ДЮСШ Бердичів;
  • Максим Корнійчук СДЮСШОР «Полісся» (Житомир);
  • Іван Овсяницький ВОДЮСШ Блохіна-Бєланова–2003 (Вінниця);
  • Максим Мазур ВОДЮСШ Блохіна, Бєланова–2004 (Вінниця);
  • Роман Куртяк ДЮСШ-АІК (Чуднів);
  • Олександр Яковлєв ДЮСШ Бердичів–2002.

Кращим воротарем турніру став Олександр Романюк (СДЮСШОР «Полісся»), захисником – Максим Шевчук (ДЮСШ Бердичів), півзахисником – Максим Гнатюк (ДЮСШ-АІК Чуднів), нападником – Дмитро Михайловський (ВОДЮСШ Блохіна-Бєланова–2003 Вінниця), а кращим гравцем турніру став Ярослав Тетера СДЮСШОР «Полісся» Житомир.

Максим Железницький, РІО Бердичів