Після двох поспіль поразок юнаки СДЮСШОР “Полісся” U19 реабілітувалися у домашньому матчі 15-го туру з “Єдністю”.

Запалу киян вистачило на півтайму, впродовж якого вони впевнено захищались і періодично організовували контр-випади. А далі житомирян прорвало: Ведута, Петро Савчук і Кузьменко впродовж п’яти хвилин приголомшили “Єдність” трьома голами, й продовжили створювати моменти біля воріт суперника. Розгром гостей вже у другому таймі продовжили Барановський, Олександр Савчук і Круць, а довершив перемогу “Полісся” Гнатюк – 7:0.

У післяматчевих коментарях головний тренер житомирян Сергій Завалко зізнався, що задоволений грою, адже його гравці виконали всі установки, а капітан СДЮСШОР “Полісся” U19 Олександр Савчук відзначив важливість цієї перемоги у контексті боротьби за лідируючу трійку.

Завдяки перемозі підопічні Сергія Завалка і Юрія Стрихарчука зміцнили свої позиції, хоча і не змогли піднятися вище у турнірній таблиці, наразі житомиряни разом із київською “ДЮСШ-15” ділять 3-4 сходинку. Наступний матч юнаки СДЮСШОР «Полісся» U19 зіграють 7 квітня на виїзді проти ФК «Біла Церква», а найближчий домашній матч заплановано на 14 квітня, суперником житомирян буде столична ФА «Арсенал».