Одразу дві команди СДЮСШОР “Полісся” 2013 р. н. (тренер Михайло Петрук) змагалися на фестивалі дитячо-юнацького футболу “Zoряний Cup”, який пройшов 20-21 грудня у с. Карапиші Київської обл.

12 команд учасниць з усієї України були розбиті на дві групи. Перша команда “Полісся” у своїй групі здобула мінімальну перемогу над харківським ФК “Майстер м’яча-2”, розгромила вінницьку ДЮСШ “Блохіна-Бєланова” та білоцерківський “Арсік” 5:0 і 3:0 відповідно і розписала безгольову нічию з фастівським “Динамо”. Найважчим матчем групового етапу для підопічних Михайла Петрука стала зустріч з вихованцями столичної “Зміни-Оболонь”, у якому житомиряни “закамбечили” з 0:2 й у підсумку вирвали надважливу перемогу з рахунком 3:2.

У вирішальному матчі “Zoряний Cup” житомирянам протистояв харківський “Майстер М’яча”, юні футболісти якого двічі розписались у воротах “Полісся” й виграли турнір. До кубку за друге місце й срібних медалей Костянтин Марчук додав звання кращого гравця у складі першої команди “Полісся”, а Адам Кулмалієв став кращим гравцем у складі другої команди “Полісся”.