27-30 вересня у залізничному місті Ковель пройшов один із наймасовіших турнірів в Україні – V осінній дитячий фестиваль футболу “Kovel Cup Time”, участь у якому взяла команда СДЮСШОР “Полісся” 2012 р. н.

Окрім житомирян, які на турнір виставили дві команди під керівництвом Андрія та Валентина Островських, участь взяли вісім команд з чотирьох областей України: ДЮСШ “Ізмаїл” (Одеська обл.), ДЮСШ “Полонне” (Хмельницька обл.), “Sport Kids” (Хмельницька обл.), ДЮСШ “Люблинець” (Волинська обл.) та господарі – ДЮФК “Тайм”.

Груповий етап “Kovel Cup Time” обидві команди “Полісся” пройшли без поразок, одноосібно очоливши групи А та В, й здобувши путівки до 1/2 фіналу. У своєму півфіналі команда “Полісся-2” з рахунком 4:2 здолала ДЮСШ “Ізмаїл”, а у іншому юнаки “Полісся” поступились 0:2 місцевому “Тайму”. І хоча житомирського фіналу на “Kovel Cup Time” не вийшло, команда “Полісся-2” у вирішальному матчі турніру перемогла кривдника житомирян – ДЮФК “Тайм” 2:1, а у матчі за бронзу юнаки “Полісся” не залишили шансів “Ізмаїлу” – 3:0.

На церемонії нагородження кожна дитина та тренер отримали медаль за участь, фотографії власної команди та солодкий подарунок. Прекрасні подарунки від партнерів фестивалю – ТМ “Select”, отримав кожен тренер учасник фестивалю, а ТМ “Gera” подарувала кожному наставнику і призерам турніру знижки на купівлю спортивної форми. Також житомиряни стали лауреатами “Kovel Cup Time”:

• Кращий захисник – Резніченко Єгор (Полісся)
  • Кращий півзахисник – Прус Артем (Полісся-2)