Дирекція Дитячо-юнацької футбольної ліги України затвердила остаточний склад учасників сезону 2021/2022.

У порівнянні з попереднім розподілом груп, який було опубліковано у липні, у групі 1 Вищої ліги відбулися дві зміни: замість вінницької “ВОДЮСШ” і черкаського “СДЮШОР” зіграють рівненський “Верес” і чернігівська “Юність”, інші суперники представляють столичний регіон. Матчі вищої ліги ДЮФЛ України проходитимуть по неділях, осіннє коло триватиме з 5 вересня по 14 листопада, впродовж цього часу заплановано зіграти 11 турів.

У новому сезоні ДЮФЛ України житомиряни у групі 1 будуть представлені чотирма командами: U17 (2005 р. н. тренери Ігор Шумило і Андрій Словінський), U16 (2006 р. н. тренери Юрій Воловень і Сергій Завалко), U15 (2007 р. н. тренери Володимир Микитюк і Микола Ткачук) і U14 (2008 р. н. тренер Валентин Юрковський).

Команда СДЮСШОР “Полісся” U19 (2004 р. н. тренер Максим Зайнчковський) виступатиме у групі 1 першої ліги Чемпіонату України серед юніорів. Протягом сезону житомиряни протистоятимуть дев’ятьом командам зі столичного регіону: вісім представляють м. Київ, “Центр Спорту-Фаворит” – м. Бориспіль. Попередньо затверджений базовий ігровий день турніру – середа, старт турніру назначено на 8 вересня, заключний тур заплановано провести третього листопада.