Вихованки Віктора Твардовського дізналися суперника у плей-оф Чемпіонату України WU16, ним став “Ладомир” з м. Володимир-Волинський.

Наприкінці червня завершились матчі групового етапу Чемпіонату України з футболу серед дівочих команд WU-16 сезону 2021 р. Впродовж двох місяців 15 команд з різних куточків країни, які були розбиті на 4 групи за територіальним принципом, грали між собою за одноколовою системою.

За підсумками матчів групового етапу визначилися команди-учасниці 1/4 фіналу:

1/4 фіналу, перші матчі
2 місце Групи 1 – 1 місце Групи 2
Збірна Закарпатської області – Збірна Тернопільської області

2 місце Групи 2 – 1 місце Групи 1
СДЮСШОР “Полісся” (Житомир) – Ладомир (Володимир-Волинський)

2 місце Групи 3 – 1 місце Групи 4
Житлобуд-1 (Харків) – Пантери (Умань)

2 місце Групи 4 – 1 місце Групи 3
Збірна Вінницької області – Ворскла (Полтава)

1/4 фіналу, матчі-відповіді
1 місце Групи 2 – 2 місце Групи 1
Збірна Тернопільської області – Збірна Закарпатської області

1 місце Групи 1 – 2 місце Групи 2
Ладомир (Володимир-Волинський) – СДЮСШОР “Полісся” (Житомир)

1 місце Групи 4 – 2 місце Групи 3
Пантери (Умань) – Житлобуд-1 (Харків)

1 місце Групи 3 – 2 місце Групи 4
Ворскла (Полтава) – Збірна Вінницької області

Переможців визначають за підсумками двох матчів, які відбудуться восени 2021 року. У фінальному етапі зіграють 4 кращих команди, які згідно жеребу сформують дві півфінальні пари.