Молодші групи СДЮСШОР “Полісся” отримали солодкі подарунки
У вівторок, 29 грудня, начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради Ірина Ковальчук за дорученням міського голови завітала на тренування до вихованців СДЮСШОР Полісся U7 з вітаннями та солодощами.
Загалом подарунки отримали 215 вихованців молодших груп СДЮСШОР «Полісся».