Пішов із життя колишній тренер-викладач СДЮСШОР “Полісся” Петро Білий
12 січня 2020 року пішов з життя майстер спорту СРСР з футболу, капітан ФК “Автомобіліст”, який у 1967 році став чемпіоном України, тренер вищої категорії з футболу, колишній тренер-викладач СДЮСШОР “Полісся” Петро Михайлович Білий.
Прощання з легендою житомирського футболу відбулося на стадіоні «Спартак Арена», попрощатися з Петром Михайловичем прийшли друзі, колеги та його вихованці.