У рамках 10-го туру вищої ліги ДЮФЛ України команди СДЮСШОР “Полісся” протистоятимуть вишгородському “Діназу”: юнаки U17 і U15 вдома, юнаки U16 і U14 на виїзді.

У турнірному заліку команд U17 “Діназ” і “Полісся” розділяє один пункт (6 і 7 місце відповідно), а тому перемога в очній зустрічі не лише додасть впевненості на подальшу боротьбу, а й позитивно вплине на турнірне становище, адже завдяки неймовірній щільності кожен набраний заліковий бал є надважливим. Тим часом юнаки “Полісся” U15 захищатимуть свою другу сходинку турнірного заліку від посягань вишгородців, які поступаються житомирянам одним балом. До того ж до Житомира команда “Діназа” U15 приїде за реваншем, адже у матчі першого кола вони вдома поступилися підопічним Володимира Микитюка і Миколи Ткачука з рахунком 0:2.

Матчі “Полісся” – “Діназ” відбудуться на “Спартак Арені” у неділю, 7 листопада. Початок традиційний: о 12:00 U17, о 14:30 U15. Відповідно до вимог тимчасового медичного протоколу, затвердженого виконкомом ДЮФЛ України, матчі у Житомирі відбудуться без глядачів, однак їх можна буде спостерігати в онлайн-трансляції на нашому сайті.

12:00 СДЮСШОР “Полісся” –  “Діназ” U17

14:30 СДЮСШОР “Полісся” –  “Діназ” U15