У юнаків СДЮСШОР “Полісся” продовжується насичений ігровий марафон – найближчої неділі житомиряни відіграють матчі 13-го туру вищої ліги ДЮФЛ України.

Після двох поспіль виїзних турів на рідну “Спартак Арену” повертаються команди U16 і U14, які прийматимуть столичну ФА “Арсенал”. У першому колі у протистоянні житомирян і канонірів перемоги з однаковим рахунком 0:1 святкували юнаки “Полісся”. Для юнаків “Арсеналу” U16 та поразка і досі залишається єдиною у турнірі, наразі кияни з 25 очками посідають друге місце у групі, тоді як підопічні Ігоря Шумила і Андрія Словінського розташувались на четвертій позиції.

На одну сходинку вище у своїй групі знаходиться команда “Полісся” U14 (20 очок), натомість вихованці ФА “Арсенал” на відстані однієї перемоги від житомирян. А поки “Полісся” і ФА “Арсенал” визначатимуть сильнішого у Житомирі, команди СДЮСШОР “Полісся” U17 і U15 у Ковалівці протистоятимуть юнакам “Колосу”.

Матчі СДЮСШОР “Полісся” – ФА “Арсенал” U16 і U14 відбудуться на “Спартак Арені”, початок традиційний – о 12:00 (U16) та о 14:00 (U14). Відповідно до вимог тимчасового медичного протоколу, затвердженого виконкомом ДЮФЛ України, гра відбудеться без глядачів, однак матчі можна буде спостерігати в онлайн-трансляції на нашому сайті.

12:00 СДЮСШОР “Полісся” – ФА “Арсенал” U16

14:00 СДЮСШОР “Полісся” – ФА “Арсенал” U14