У перший день осені дівчата СДЮСШОР “Полісся” розпочнуть боротьбу у плей-офф Чемпіонату України WU-16, суперником житомирянок буде “Ладомир” з м. Володимир-Волинський.

За підсумками групового етапу, який завершився наприкінці червня, підопічні Віктора Твардовського посіли друге місце у групі 2, тоді як дівчата “Ладомира” виграли групу 1. За регламентом турніру у плей-офф команди проведуть по два матчі – вдома і на виїзді. Матч-відповідь заплановано на 8 вересня.

Матч СДЮСШОР “Полісся”  – “Ладомир” відбудеться у середу, 1 вересня, на “Спартак Арені”, початок о 14:00, вхід вільний. Онлайн-трансляцію гри можна буде переглянути на нашому сайті.