З впевненої перемоги 4:0 над столичною “ДЮСШ-26” юнаки СДЮСШОР “Полісся” U19 почали весняну частину першої ліги Чемпіонату України серед юніорів.

Ще до перерви звітного матчу, який відбувся першого березня на “Спартак Арені”, підопічні Сергія Завалка і Юрія Стрихарчука двічі вразили ворота киян: Рубан після подачі зі штрафного відкрив рахунок у матчі, а наприкінці тайму Мельниченко подвоїв перевагу господарів. У другому таймі житомиряни продовжили домінувати на полі, й всередині тайму втілили свою ігрову перевагу у третій м’яч, автором якого став Ведута. А під завісу гри Мельниченко оформив дубль і довершив розгром суперника, спіймавши воротаря гостей на протиході.

У післяматчевих коментарях гравці житомирян і тренер “Полісся” Сергій Завалко наголосили на важливості стартової перемоги у Чемпіонаті України й відзначали напружений ігровий графік. Наступний матч юнаки СДЮСШОР “Полісся” U19 зіграють вже у четвер, 4 березня, на виїзді проти ФК “Любомир”.