10 березня стартувало друге коло у групі 2 першості України серед юніорів, у 12 турі житомиряни на виїзді протистояли столичній “ДЮСШ-15”. Важливості матчу додавав і той факт, що кияни були прямим конкурентами юнаків “Полісся” у боротьбі за другу сходинку у турнірному заліку.

Підопічним Сергія Завалка і Юрія Стрихарчука вдався швидкий гол: Тетера вже на сьомій хвилині розібрався у штрафному майданчику господарів і вразив дальній кут воріт “ДЮСШ-15”. Кияни відігралися всередині другого тайму, реалізований пенальті в активі Чалали. На пропущений гол юнаки “Полісся” швидко відповіли двічі: на 63-й хвилині Ведута дальнім пострілом знову вивів гостей вперед, а ще за дві хвилини Петро Савчук встановив остаточний результат матчу – 3:1 виїзна перемога юнаків СДЮСШОР “Полісся”.

12 Зоря-Миронівщини (Миронівка) (22003940) 0 0 0 0 0:0 0 0.000

Наступний тур відбудеться у середу, 17 березня. На команду СДЮСШОР “Полісся” U19 очікує домашній матч з ФК “Скайларк”. Про час та місце проведення матчу буде відомо пізніше, слідкуйте за анонсами на нашому сайті.