У п’ятому турі першості України серед юніорів продовжилась безпрограшна серія юнаків СДЮСШОР “Полісся”.

У середу на “Спартак Арені” підопічні Максима Зайнчковського і Володимира Мухіна приймали вихованців столичної “КДЮСШ-15”. Житомиряни, які зі стартових хвилин захопили ініціативу, швидко втілили свою ігрову перевагу у гол – на 9-й хвилині захисник Алфьоров підключився на кутовий і ударом головою відкрив рахунок у матчі. У подальшому господарі контролювали хід гри, хоча й раз по раз пропускали поодинокі контр-випади киян.

У другій 45-хвилинці ситуація на полі не змінилася, однак атаки киян стали куди гострішими. Одна із них закінчилась голом, коли Ларин всередині другого тайму відгукнувся на діагональну передачу і з лету пробив точно у дальній кут воріт “Полісся” – 1:1. Господарі одразу ж додали обертів у атаці й створили чимало гольових нагод, однак жодна із них так і не призвела до взяття воріт.

5 тур, 6 жовтня 2021 р. Гляд
Зміна-Оболонь (Київ) (7) ДЮСШ-1 Київ (Київ) (1000196) 4:3 30
ДЮСШ-26 Київ (Київ) (1000161) Ніка (Київ) (30000778) 3:2 50
СДЮСШОР Полісся (Житомир) (30001368) КДЮСШ-15 Київ (Київ) (137) 1:1 200
КДЮСШ Чемпіон (Київ) (1953) ФА Арсенал (Київ) 0:2 50

Наступний матч команда СДЮСШОР “Полісся” U19 зіграє 13 жовтня на виїзді проти ФА “Арсенал”, а найближчий домашній матч заплановано на 20 жовтня, суперником житомирян буде ставищенський “Любомир”.