У матчі 8-го туру першості України серед юніорів продовжилась серія поразок найстаршої команди СДЮСШОР “Полісся” U19.

27 жовтня підопічні Максима Зайнчковського і Володимира Мухіна на виїзді протистояли вихованцям КДЮСШ “Чемпіон”. Житомиряни вийшли вперед на 30-й хвилині після влучного пострілу Халімовського і протягом наступних півгодини матчу успішно стримували натиск господарів. Усередині другого тайму гравці “Чемпіона” отримали право на пенальті: воротар житомирян Зайченко парирував удар Єфіменка “з точки”, однак при добиванні був безсилим. Розв’язка матчу наступила вже у компенсований час коли спочатку гравці “Полісся” не реалізували свій шанс, а у наступній атаці пропустили вирішальний гол – 2:1 третя поспіль поразка юнаків СДЮСШОР “Полісся”.

Наступний матч, який буде заключним у першому колі турніру, команда СДЮСШОР “Полісся” U19 зіграє 3 листопада, суперником житомирян на “Спартак Арені” буде бориспільський “Центр спорту Фаворит”.