Три нічиїх і одну перемогу було зафіксовано у перенесених матчах 10-го туру вищої ліги ДЮФЛ України, у яких команди СДЮСШОР “Полісся” протистояли чернігівській “Юності”.

У Житомирі на “Спартак Арені” в обох матчах було зафіксовано нічиї з однаковим рахунком 1:1. У дуелі старших команд U17 житомиряни повели у рахунку всередині першого тайму після реалізованого Яциною пенальті, але у дебюті другої половини матчу Гребенщиков після подачі з кутового відновив паритет.

У матчі молодших команд U15 господарі теж першими забили – вдало на добиванні зіграв Левкович, однак вже у наступній атаці Короленко влучним дальнім пострілом відновив “статус кво”.

Переможця не виявили і команди U16. У Чернігові юнаки СДЮСШОР “Полісся” протягом першого тайму двічі розписалися у воротах “Юності”, а на початку другої 40-хвилинки забили втретє, голи на рахунку Климука, Шипоша і Яроша. Однак, після вилучення Климука господарі швидко відквитали один м’яч й у підсумку створили камбек – нічия 3:3.

Перший тайм матчу “Юність” – “Полісся” U14 виявився безгольовим, зате у другій половині гри команди роззабивалися. На гол Захарова господарі відповіли своїм влучним пострілом, однак під завісу гри підопічні Володимира Микитюка і Миколи Ткачука проявили характер і завдяки голам Круглова і Рибака здобули перемогу 3:1. Важливості виїзних трьох очок додає і той факт, що “Юність” є лідером групи і до матчу з житомирянами мала у своєму пасиві лише одну поразку.

Наступні матчі команди СДЮСШОР “Полісся” проведуть найближчої неділі, 11 квітня: юнаки U17 і U15 на виїзді зіграють з ковалівським “Колосом”, а команди U16 і U14 після двох виїзних турів на “Спартак Арені” прийматимуть ФА “Арсенал”.