Минулої неділі, 14 листопада, команди СДЮСШОР “Полісся” закінчили осінню частину вищої ліги ДЮФЛ України.

На житомирській “Спартак Арені” юнаки “Полісся” U16 і U14 приймали однолітків чернігівської “Юності”. У матчі старших команд, попри старання житомирян, гості відзначилися голами у кожному з таймів: всередині першої 45-хвилинки рахунок відкрив Вихляєв, а вже наприкінці матчу Бабір вдруге вразив ворота господарів – поразка підопічних Юрія Воловня і Сергія Завалка 0:2.

Молодші команди “Полісся” і “Юності” переможця не визначили: суперники почергово володіли ініціативою, однак так і не зуміли відкрити рахунок – “суха” нічия 0:0. Голів не було і у виїзному матчі команди “Полісся” U15, яка протистояла столичній “КДЮСШ-15” – 0:0 і +1 заліковий бал у турнірній таблиці.

Єдину перемогу у турі здобули юнаки СДЮСШОР “Полісся” U17. Уже на 5-й хвилині Котовський вивів житомирян вперед, а на початку другого тайму Матвійчук подвоїв перевагу гостей. У подальшому підопічні Ігоря Шумила і Андрія Словінського контролювали хід гри і як наслідок забили втретє, гол в активі Крамара. Наприкінці гри юнаки “Полісся” поступилися ініціативою супернику й пропустили – 1:3 виїзна перемога житомирян, які перервали 5-матчеву безвиграшну серію.

Наступні матчі команди СДЮСШОР “Полісся” проведуть весною 2022 року, матчі 12-го туру заплановані на 3 квітня: юнаки U17 і U15 прийматимуть чернігівську “Юність”, юнаки U16 і U14 на виїзді протистоятимуть ФК “Поділ”.