Із двох перемог і двох поразок стартували команди СДЮСШОР “Полісся” у другому колі вищої ліги ДЮФЛ України.

У домашніх матчах команди “Полісся” U17 і U15 протистояли одноліткам “КОДЮСШ” зі Щасливого. У протистоянні старших команд житомиряни, попри непоступливість суперника, здобули перемогу 3:1. Підопічні Максима Зайнчковського по разу вразили ворота гостей у кожному з таймів, але забитий Пригодою гол на 75-й хвилині повернув інтригу. Втім, останнє слово все ж було за господарями – на 90-й хвилині Майтак відгукнувся на фланговий простріл і встановив остаточний рахунок матчу – 3:1 перемога СДЮСШОР “Полісся”.

У матчі молодших команд на табло світилися нулі аж до середини другого тайму, коли гравець гостей Куляк наважився на удар з-за меж штрафного майданчика і відкрив рахунок у матчі. Житомиряни одразу ж додали обертів у атаці, однак усі їх спроби були марними й фінальний свисток арбітра зафіксував мінімальну поразку підопічних Юрія Воловня і Сергія Завалка.

Так само один влучний постріл вирішив долю виїзного матчу за участі команди СДЮСШОР “Полісся” U14: нападник житомирян Круглов у другому таймі відзначився у воротах “Діназу” й у подальшому гості успішно стримували атаки суперника.

Натомість виїзд у гості до “Діназу” для юнаків СДЮСШОР “Полісся” U16 обернувся розгромною поразкою з рахунком 0:8.

Уже у середу, сьомого квітня, у команд СДЮСШОР “Полісся” перенесений тур: юнаки U17 і U15 у Житомирі на “Спартак Арені” прийматимуть чернігівську “Юність”, а юнаки U16 і U14 протистоятимуть одноліткам з “Юності” на виїзді.