Команди СДЮСШОР “Полісся” переможно завершили груповий етап Вищої ліги ДЮФЛ України – у матчах заключного туру житомиряни здолали команди “Спарти-Київ”.

У домашній грі між юнаками U17 “спартанці” нічого не зуміли протиставити підопічним Максима Зайнчковського. Уже на 5-й хвилині Майтак відкрив рахунок у матчі, а  згодом гості пропустили ще два м’ячі від Меліхова й на перерву житомиряни пішли перемагаючи 3:0. У другому таймі погром “Спарти-Київ” продовжили Грибан і Меліхов, який у підсумку оформив хет-трик – перемога житомирян 5:0.

Перемогу святкували і юнаки “Полісся” U15. Усі голи першого тайму були забиті після стандартів: спочатку Звєрєв бездоганно виконав штрафний і запустив круглого “за комірець” воротарю гостей, а за декілька хвилин Володимир реалізував пенальті. У другому таймі команди обмінялися голами, а остаточний рахунок матчу встановив Кулмалієв – 3:1 перемога підопічних Юрія Воловня і Сергія Завалка.

У виїзних протистояннях зі “Спартою-Київ” юнаки “Полісся” також святкували впевнені перемоги: житомиряни під керівництвом Ігоря Шумила і Андрія Словінського завдяки хет-трику Музичука, а також голам Гавриша і Клімука святкували перемогу 5:1, а команда “Полісся” U14 виграла 2:0, голи на рахунку Добровінського і Величка.

12 набраних очок дозволили СДЮСШОР “Полісся” у дебютному сезоні Вищої ліги ДЮФЛ України завершити турнір 2020/2021 на третій сходинці у загальнокомандному заліку, команда “Полісся” U17 посіла друге місце у своїй групі й здобула путівку до плей-офф, а юнакам “Полісся” U14 зовсім трохи не вистачило до другої сходинки і подальшої участі у плей-офф.