Лише один заліковий бал до загальнокомандного заліку додали команди СДЮСШОР “Полісся” за підсумками 10-го туру вищої ліги ДЮФЛ України, у рамках якого протистояли одноліткам вишгородського “Діназу”.

Нічию було зафіксовано у матчі СДЮСШОР “Полісся” – “Діназ” U15, у якому підопічні Володимира Микитюка і Миколи Ткачука упродовж всього матчу володіли ініціативою, однак так і не реалізували жодного моменту. У іншому домашньому матчі юнаки “Полісся” U17 зазнали поразки від “Діназа” з рахунком 0:3.

У виїзних матчах, які відбулися у Вишгороді, житомиряни також поступилися. Так вихованці “Полісся” U16 хоча і забили першими зусиллями Кулмалієва, пропустили “гол у роздягальню”, а у другому таймі господарі двічі вразили ворота житомирян. Підопічні Валентина Юрковського також відкрили рахунок у матчі і у першому таймі домінували на полі, однак у другій 35-хвилинці гравці “Діназа” перевернули гру й у підсумку здобули перемогу 5:1.

Наступної неділі, 14 листопада, юнаки СДЮСШОР “Полісся” відіграють матчі 11-го туру ДЮФЛ України, юнаки U16 і U14 зіграють вдома проти чернігівською “Юності”, юнаки U17 і U15 – на виїзді проти “КДЮСШ-15”.  Про час початку матчів буде відомо пізніше, слідкуйте за анонсами на нашому сайті.