Перемога і нічия на виїзді та дві поразки вдома – доробок команд СДЮСШОР “Полісся” у заключному турі першого кола вищої ліги ДЮФЛ України, у якому житомиряни протистояли вихованцям столичної КДЮСШ “Чемпіон”.

Виїзні матчі для юнаків “Полісся” U17 і U15 вийшли не надто результативними: старша команда розписала безгольову нічию, а у матчі молодших все також йшло до нічиї 0:0, але влучний постріл Рибака на останній компенсованій хвилині приніс підопічним Володимира Микитюка і Миколи Ткачука виїзну перемогу.

Матчі у Житомирі завершились поразками господарів. У дуелі між командами “Полісся” і КДЮСШ “Чемпіон” U16 гостям вдався швидкий гол, на який всередині тайму влучним ударом головою відповів Котов. На перерву команди пішли за нічийного рахунку, але вже у другому таймі спочатку Тітов вивів киян вперед, а вже наприкінці матчу Мамзін втретє розписався у воротах “Полісся” – поразка підопічних Юрія Воловня і Сергія Завалка 1:3.

Молодша команда СДЮСШОР “Полісся” U14 також почала свій матч із швидко пропущеного голу – Захаров у першій же атаці вивів киян вперед. Господарі відігралися на 19-й хвилині коли отримали право на пенальті, який реалізував Криворучко. Решту голів команди забили у другому таймі. Спочатку Семперович вивів господарів уперед, але за декілька хвилин Баришполець відновив “статус кво”. У подальшому команди володіли ініціативою з перемінним успіхом, а наприкінці гри Захаров втік на побачення з воротарем “Полісся” й реалізував свій шанс – прикра поразка підопічних Валентина Юрковського з рахунком 2:3.

Наступної неділі, 7 листопада, юнаки СДЮСШОР “Полісся” відіграють матчі 10-го туру ДЮФЛ України, у яких протистоятимуть вишгородському “Діназу”: команди U17 і U15 вдома, команди U16 і U14 на виїзді. Про час початку матчів буде відомо пізніше, слідкуйте за анонсами на нашому сайті.