У другому турі ДЮФЛ України перемогу святкували лише юнаки СДЮСШОР “Полісся” U17.

Підопічні Ігоря Шумила і Андрія Словінського у домашньому протистоянні з “КДЮСШ-15” пропустили першими: всередині тайму не вгледіли за Власюком, який відкрив рахунок у матчі. Однак наприкінці першого тайму Матвійчук відгукнувся на простріл Яроша і відновив паритет. Перерва пішла на користь господарям, які у дебюті другої половини матчу вийшли вперед після слаломного проходу Гордєєва, а згодом Матвійчук, опинившись першим на підбиранні, відправив у ворота киян третій м’яч.

У матчі молодших команд СДЮСШОР “Полісся” – “КДЮСШ-15” U15 перший тайм був за житомирянами, які повністю контролювали хід гри й вийшли вперед після дальнього влучного пострілу Кривоколиска. Втім, другий тайм був уже за гостями. Так забитий Василегою гол став холодним душем для господарів, а поки юнаки “Полісся” приходили до тями, Сорока вивів “КДЮСШ-15” вперед. У подальшому господарі так і не зуміли оговтатись, а крапку у матчі поставив Хоменко – 1:3 поразка СДЮСШОР “Полісся”.

У виїзних матчах команди “Полісся” U16 і U14 протистояли чернігівській “Юності” й зазнали поразок з рахунком 2:0 і 4:0 відповідно.

Наступної неділі, 19 вересня, юнаки СДЮСШОР “Полісся” відіграють матчі третього туру ДЮФЛ України: команди U16 і U14 на “Спартак Арені” прийматимуть київський “ФК “Поділ”, а юнаки U17 і U15 на виїзді зіграють з чернігівською “Юністю”. Про час початку матчів буде відомо пізніше, слідкуйте за анонсами на нашому сайті.